alert_icon

close
Купити вапорайзер, електронну сигарету, рідини для вейпу у Києві
"Vape Star" - у нас можна купити все для вейпу з доставкою по Україні!
Знижки
Знижки
Новинки
Новинки
Хіти продажів
Хіти продажів
Рекомендації
 Рекомендації
Про магазин

Інтернет магазин електронних сигарет «Vape Star» – скарбниця найкращих елементів вейп-культури. В асортименті мехмоди та боксмоди, атомайзери та баки, RDA бази та змінні випарники, вапорайзери під будь-який стафф та топові рідини для паріння з усього світу. Окремо ми виділили розділ під аксесуари, до якого включили інструменти обслуговування девайсів. Ми подбали про те, щоб помістити на сайті все, що може стати в нагоді вейперу: будь він новачок, захоплений вейп-культурою, або досвідчений парильник, який її активно розвиває.

Якщо вам потрібна електронна сигарета купити в інтернет-магазині, то ви зайшли за адресою. Ми не просто торгуємо ними, наповнюючи каталог різноманітними варіантами за ціною, дизайном та характеристиками моделями, а й відчуваємо себе частиною величезного світу вейпінгу, відповідальними за тих, хто прагне стати його частиною та активно досліджує цю сферу.

Що це означає?

«VapeStar» – це не середньостатистичний інтернет магазин електронних сигарет України, а провідник у світ паріння. Це означає, що ми не тільки надаємо все, що вам може стати в нагоді: від головної «зброї» — власне самого девайсу, до його «спорядження» – жиж та аксесуарів, але також радимо та консультуємо. Асортимент підбирається ретельно - тут тільки актуальні товари і якщо вам потрібна новинка поточного року - електронну сигарету, купити в нашому інтернет магазині її найпростіше, можете бути впевнені, що знайдете те, що вам потрібно за найкращою ціною на сторінках каталогу.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам

  • асортимент девайсів та аксесуарів для них, який регулярно поповнюється новинками;
  • рідини для електронних сигарет провідних світових та вітчизняних виробників – все найсмачніше та якісне;
  • дегустація всіх рідин;
  • докладні огляди та поради щодо вибору – кожен розділ, і товар йде з детальним описом вмісту, а за додатковою інформацією запрошуємо в блог;
  • персональна консультація щодо товару – сміливо зв'язуйтесь з нами по телефону у шапці сайту, та через офлайн чат;
  • адекватні ціни – ми націлені на плідну постійну співпрацю з клієнтами, тому не завищуємо вартість товару;
  • оперативне оформлення замовлення та відправлення – все відбувається протягом доби;
  • фізичний інтернет магазин електронних сигарет – адреса вказана у шапці сайту.

«VapeStar» – це не один із багатьох магазинів вейп продукції, а команда поціновувачів вейп культури, яка допомагає їй рости. Це означає, що ми пропонуємо нашим клієнтам найкраще, але при цьому враховуємо різноманітність нашої аудиторії. Ми раді всім і підбираємо такий асортимент, який задовольнить досвідченого вейпера та новачка, шукача бюджетних девайсів та дорогих пристроїв. Багато товарів ми рекомендуємо особисто як, наприклад, рідина для електронних сигарет, звичайно ж попередньо спробувавши. Всі оригінальні бренди, які не на слуху, перевірені нами.

Ми даємо гарантію якості нашим клієнтам

Довгострокові відносини будуються на довірі, а вона, у свою чергу, підкріплюється якістю роботи магазину. Ми стежимо за дотриманням цього правила, привозячи тільки якісну продукцію від перевірених виробників - Paxlabs, Atmos, Halo, Smok, Joyetech, Innokin, Kanger і т.д., і доставляємо її нашим покупцям на тому ж високому рівні.

Показати більше
Показати більше

Кошик