alert_icon

close
Як правильно курити електронну сигарету

Перехід від звичайного куріння на електронні цигарки давно став для багатьох справжнім порятунком. Процес електронного ширяння для більшості вейперів є певним балансом між приємною звичкою та модним ритуалом. І якщо досвідчені парильники можуть собі дозволити затягуватися суто з естетичного погляду, то новачкам насамперед необхідно розібратися, як правильно курити електронну сигарету.

Для того, щоб літа приносила вам задоволення, саме час розібратися з особливостями правильного ширяння електронних девайсів.

Як правильно вдихати електронку

Ті, хто робить свою першу затяжку, часто помиляються саме при першому вдиху. Щоб відчути хорошу смакопередачу, а також не зіпсувати собі враження від приємного релаксу протікання рідини, слід дотримуватися базових правил перших затяжок:

  • Перша затяжка має бути короткою. Це гарантує, що ґнот добре просочиться жижею і не утворюватиметься гар.
  • Намагайтеся вдихати пару повільно. Неглибокі та акуратні затяжки дадуть можливість вам зрозуміти, чи правильний відсоток міцності жижі вибраний.
  • Не використовуйте вейп занадто довго, давайте девайсу охолонути.
  • Один сеанс ширяння не повинен тривати більше 10 хвилин. Між затяжками потрібні інтервали щонайменше 5 секунд. Це дозволить охолодитись системі та продовжити термін служби випарника.
  • Дихайте одночасно з натисканням на кнопку. Бажання заощадити при відпущеній кнопці Fire призведе до неприємної протікання.

Крім базових правил, існують ще різні техніки ширяння:

  • З рота у легені (Mouth to Lung, MTL). Пар набирають спочатку у ротову порожнину, потім плавно пропускають у легені. Власне, як звичайне куріння традиційної сигарети.
  • Одразу в легені (Direct Lung Inhale, DLI). Девайс використовується як кальян. Пара вдихається безпосередньо в легені, відчувається хороший TX, об'ємні та щільні парові хмари.
  • Техніка гібридного удару. Вейпер набирає трохи пари в рот, випускає невелику кількість назовні з легкою затяжкою назад.

Якщо ви перейшли на електронний пристрій нещодавно, то вам найкраще підійде техніка «З рота в легені». Цей спосіб гарантує яскравий і насичений смак, слабо б'є по горлу.

Положення пристрою: горизонтальне або під кутом

Для гарного проведення часу з улюбленим вейпом також важливе його становище у просторі. Багато парників-початківців з упевненістю хапають електронну сигарету і просто закидають її догори, немов келих з улюбленою рідиною. А деякі взагалі — тримають свій девайс горизонтально. Обидва варіанти є неправильними.

Пристрій для вейпу слід тримати під невеликим кутом із ухилом вниз у бік батареї. Це пов'язано з особливістю руху рідини при утворенні пари, оскільки вона нагрівальний елемент надходить знизу. Якщо електронна сигарета знаходиться в неправильному положенні, то ґнот буде гірше змочуватися. Найчастіша і найпоширеніша помилка, це коли вейпери парять лежачи на дивані, утримуючи електронку горизонтально.

Кошик