alert_icon

close
POD системи на сольовому нікотині: сучасно та доступно

За останні кілька років, такі пристрої, як POD системи на сольовому нікотині, стрімко набирають популярності у вейперів. Сьогодні парильники вже не викликають подиву, і досить часто на вулиці або в барі можна зустріти людину з вейпом у руках. Багато курців хочуть купити POD систему, вибираючи зручний пристрій як безпечну для здоров'я альтернативу.

У чому привабливість Pod системи на сольовому нікотині для покупця?

POD System (Під система) — це простий у використанні пристрій, начинкою якого виступає картридж і нагрівальний елемент для випаровування жижі. Завдяки компактним розмірам і досить легкій вазі такі девайси зручно брати з собою в дорогу, а просте обслуговування або його відсутність робить такі девайси найпопулярнішими серед вейперів.  

Під системи сподобаються тим, хто починає знайомитися з вейпінгом або збирається відмовитися від куріння, оскільки девайси вимагають мінімальних дій. Достатньо лише заправити жижу в резервуар, і за кілька хвилин можна починати парити. Є пристрої, до яких застосовна фраза «купив і користуйся з коробки». Електронні поди забезпечують саме той автентичний досвід, коли можна просто вдихати, без додаткових рухів тіла.

На ринку представлені також POD-системи, що активуються вбудованим датчиком від одного вдиху. Вони дозволяють швидко вгамувати нікотиновий голод, відрізняються економною витратою рідини та батареї. Такі пристрої мають невелику потужність, вони не видають великих хмар пари, тому користуватися ними комфортно навіть на робочому місці і в будь-якому приміщенні.

Покупка такого девайсу доступна більшості вейперів, і стане чудовим рішенням для тих, хто прагне економії. Адже невисока потужність девайсу забезпечує помірну витрату рідини, а вартість картриджа не вища за ціну звичайного випарника.

Системи Pod ідеально поєднуються з рідиною на сольовому нікотині, що дозволяє ширяти на вищому рівні нікотину без дискомфортного відчуття. З девайсом на основі жижі на сольовому нікотині в цілому ви менше парите, при цьому насичення можна отримати за 2-3 затяжки завдяки високому вмісту нікотину.

POD-система — найкраща альтернатива класичним сигаретам

Заправлена сольовою рідиною система дозволяє плавно перейти зі звичайних сигарет на вейп. Компактна сучасна електронна сигарета з сольовим нікотином — відмінна заміна тютюнової сигарети. Процес ширяння більш щадний, ефект «тротхіту» у цьому випадку немає, чого не скажеш про вейп з рідиною зі звичайним нікотином.

Серед вагомих аргументів на користь Під систем на сольовому нікотині можна виділити такі:

  • проста експлуатація без утомливих налаштувань;
  • дозволяють використовувати сольовий нікотин різної фортеці;
  • економна витрата жижі для ширяння та заряду батареї;
  • забезпечують хорошу пароутворення, тому на них можна парити будь-де;
  • щодо невисокої ціни.

Портативні POD-системи дають відчуття схожості з сигаретною затяжкою, максимально наближаючи комфортне ширяння до сигаретної тяги. Якщо ви кидаєте шкідливу звичку, ідеально підійде мініатюрний вейп для сольового нікотину. Він міцніший, ніж звичайний органічний.

Сьогодні виробники пропонують до покупки POD-системи відкритого та закритого типу. Якщо ви не хочете морочитися з дозаправкою ємності, то варто звернути свій погляд на закриті моделі. Як тільки вміст картриджа закінчиться та витрачено ресурс заряду акумулятора, POD потрібно просто замінити на новий. Варіації відкритого типу дозволяють повторно заправити картомайзер або повністю поміняти випарник.

Кошик